Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Jasenov

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Jasenov navštívi minister vnútra Robert Kaliňák

Jasenovský Dobrovoľný hasičský zbor patrí medzi viac než 1 400 dobrovoľných hasičských zborov v Slovenskej republike, v ktorých pracuje viac než 100 tisíc dobrovoľných hasičov.

Osemsto DHZ získa v priebehu roka 2015 v rámci projektu Celoplošné rozmiestnenie síl a prostriedkov hasič­ských jednotiek na území SR nové hasičské vozidlá. V priebehu víkendu sa medzi ne zaradí aj 9 obcí z humenského okresu, v ktorých vozidlá osobne odovzdá podpredseda vlády a minister vnútra SR Robert Kaliňák.

Po Papíne, Modrej nad Cirochou, Kamenici nad Cirochou a Ptičom privíta v sobotu 21. novembra 2015 o 19.30 hod pred budovou Obecného úradu nastúpená hasičská jednotka podpredsedu vlády a ministra vnútra Roberta Kaliňáka, štátneho tajomníka ministerstva vnútra SR Marána Saloňa, prezidenta Hasičského a záchranného zboru SR Alexandra Nejedlého, generálneho sekretára Dobrovoľnej požiarnej ochrany Vendelína Horvátha, riaditeľa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove Jána Goliáša a poslankyňu Národnej rady SR Janu Vaľovú.

Všetci občania sú srdečne pozvaní.

 


 

webygroup

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár


1274923

Úvodná stránka