Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Jasenov

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Začali sme s výstavbou chodníka

Obec Jasenov začala v týchto dňoch stavebné práce na pravostrannom chodníku spojenom s odvodnením lokality nižného konca. Stavebné práce, ktorých súčasťou budú výkopové práce, uloženie odvodnenia, obrubníkov a zámkovej dlažby nového chodníka budú realizované postupne smerom do obce.

Prosíme všetkých, ktorí touto lokalitou prechádzajú či už pešo, bicyklom, alebo autom o zvýšenú pozornosť a opatrnosť. 

Oznámenie o začatí prerokovania zmien a doplnkov č. 2 Územného plánu obce Jasenov

Súbor na stiahnutie zmenyadoplnky_2.zip zmenyadoplnky_2.zip (4.8 MB)

Jasenov organizátorom odbornej konferencie Zachráňme hrady

Počas uplynulého víkendu (21. - 22. november 2015) bolo naše občianske Združenie na záchranu Jasenovského hradu v spolupráci s obcou  hostiteľom jesenného celoslovenského stretnutia združenia Zachráňme hrady, ktoré sa zároveň po prvýkrát v histórii konalo vo formáte konferencie.

V kongresovej sále hotela Karpatia sme tak mohli privítať zástupcov 24 občianskych združení, venujúcich sa obnove hradov na celom Slovensku, ale aj hostí z Ministerstva kultúry Slovenskej republiky či zástupcov Ukrajiny. Príspevky jednotlivých účastníkov sa venovali hlavne priebehu vykonaných prác na predmetných objektoch za rok 2015.

Nemenej dôležitou časťou bola potom výmena skúseností či návšteva účastníkov na našom hrade, ale aj ďalších blízkych hradov.

Ďalšie fotografie sú dostupné po kliknutí na tento odkaz.


 

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília


951202

Úvodná stránka