Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Jasenov

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

V nedeľu, 22. apríla 2018 o 15.00 hod. privítame v našom kostole JOZEFA LUSCOŇA, saleziána známeho z viacerých relácií televízie LUX. Po filme "Prešiel som hranicu" nám vo svojom príhovore predstaví život a odkaz bl. Titusa Zemana, slovenského mučeníka za duchovné povolania.

 

Plagát_web.png

Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce

Vážení občania,

dovoľujeme si Vás požiadať o spoluprácu pri tvorbe Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja (ďalej len PHSR) našej obce na roky 2015 – 2020, ktorý je zameraný na rozvoj hlavných oblastí spoločenského, pracovného a kultúrneho života.

Keďže je našom snahou stanoviť v dokumente ciele a zámery, ktoré budú predovšetkým odzrkadlovať potreby Vás - občanov, dovoľujeme si Vás v záujme objektívnosti a komplexnosti pripravovaného dokumentu požiadať o vyplnenie nasledovného dotazníka. Vyplnenie dotazníka je anonymné a bude slúžiť výlučne potrebám rozvojovej stratégie našej obce. Zvolenú odpoveď označte krížíkom. Pozývame vás vyplniť formulár Dotazník ku tvorbe Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja v obci Jasenov na roky 2015 – 2020. Ak ho chcete vyplniť, kliknite na niektorý z nižšie uvedených odkazov.

 

D  O  T  A  Z  N  Í  K  pre verejnosť


D  O  T  A  Z  N  Í  K pre podnikateľov a organizácie
 


 

webygroup

dnes je: 22.4.2018

meniny má: Slavomír


1012040

Úvodná stránka