Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Jasenov

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Začali sme s výstavbou chodníka

Obec Jasenov začala v týchto dňoch stavebné práce na pravostrannom chodníku spojenom s odvodnením lokality nižného konca. Stavebné práce, ktorých súčasťou budú výkopové práce, uloženie odvodnenia, obrubníkov a zámkovej dlažby nového chodníka budú realizované postupne smerom do obce.

Prosíme všetkých, ktorí touto lokalitou prechádzajú či už pešo, bicyklom, alebo autom o zvýšenú pozornosť a opatrnosť. 

Oznámenie o začatí prerokovania zmien a doplnkov č. 2 Územného plánu obce Jasenov

Súbor na stiahnutie zmenyadoplnky_2.zip zmenyadoplnky_2.zip (4.8 MB)

Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce

Vážení občania,

dovoľujeme si Vás požiadať o spoluprácu pri tvorbe Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja (ďalej len PHSR) našej obce na roky 2015 – 2020, ktorý je zameraný na rozvoj hlavných oblastí spoločenského, pracovného a kultúrneho života.

Keďže je našom snahou stanoviť v dokumente ciele a zámery, ktoré budú predovšetkým odzrkadlovať potreby Vás - občanov, dovoľujeme si Vás v záujme objektívnosti a komplexnosti pripravovaného dokumentu požiadať o vyplnenie nasledovného dotazníka. Vyplnenie dotazníka je anonymné a bude slúžiť výlučne potrebám rozvojovej stratégie našej obce. Zvolenú odpoveď označte krížíkom. Pozývame vás vyplniť formulár Dotazník ku tvorbe Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja v obci Jasenov na roky 2015 – 2020. Ak ho chcete vyplniť, kliknite na niektorý z nižšie uvedených odkazov.

 

D  O  T  A  Z  N  Í  K  pre verejnosť


D  O  T  A  Z  N  Í  K pre podnikateľov a organizácie
 


 

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília


951221

Úvodná stránka