Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Jasenov

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

V nedeľu, 22. apríla 2018 o 15.00 hod. privítame v našom kostole JOZEFA LUSCOŇA, saleziána známeho z viacerých relácií televízie LUX. Po filme "Prešiel som hranicu" nám vo svojom príhovore predstaví život a odkaz bl. Titusa Zemana, slovenského mučeníka za duchovné povolania.

 

Plagát_web.png

Zvýšenie informovanosti obyvateľov Jasenova

Obecný úrad informuje obyvateľov Jasenova o svojej činnosti, o činnosti obecného zastupiteľstva, komisií pri OcZ a starostky obce na internetovej stránke obce, prostredníctvom verejných zhromaždení ale aj prostredníctvom infolistu, ktorý si obyvatelia nájdu vo svojich poštových schránkach.

V záujme zvýšenia informovanosti o riešených problémoch, aktivitách a podnetoch občanov bola na internetovej stránke obce vytvorená samostatná sekcia Slobodný prístup k informáciám, v ktorej obec postupne zverejňuje všetky žiadosti podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám. V tejto sekcii je tiež zverejnené uznesenie Obecného zastupiteľstva, ktorým sa schvaľuje plat starostu. V blízkej budúcnosti v nej budú zverejnené všetky petície, podnety občanov, ako aj podnety podané proti obci iným inštitúciám a ďalšie občianske aktivity spolu s odpoveďami obce a ďalšími závermi dotknutých inštitúcií.

Každý občan si tak bude môcť vytvoriť vlastný názor na obsah všetkých podnetov, na ich zmysel, význam a účelovosť.


 

webygroup

dnes je: 22.4.2018

meniny má: Slavomír


1012086

Úvodná stránka