Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Jasenov

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Začali sme s výstavbou chodníka

Obec Jasenov začala v týchto dňoch stavebné práce na pravostrannom chodníku spojenom s odvodnením lokality nižného konca. Stavebné práce, ktorých súčasťou budú výkopové práce, uloženie odvodnenia, obrubníkov a zámkovej dlažby nového chodníka budú realizované postupne smerom do obce.

Prosíme všetkých, ktorí touto lokalitou prechádzajú či už pešo, bicyklom, alebo autom o zvýšenú pozornosť a opatrnosť. 

Oznámenie o začatí prerokovania zmien a doplnkov č. 2 Územného plánu obce Jasenov

Súbor na stiahnutie zmenyadoplnky_2.zip zmenyadoplnky_2.zip (4.8 MB)

Zvýšenie informovanosti obyvateľov Jasenova

Obecný úrad informuje obyvateľov Jasenova o svojej činnosti, o činnosti obecného zastupiteľstva, komisií pri OcZ a starostky obce na internetovej stránke obce, prostredníctvom verejných zhromaždení ale aj prostredníctvom infolistu, ktorý si obyvatelia nájdu vo svojich poštových schránkach.

V záujme zvýšenia informovanosti o riešených problémoch, aktivitách a podnetoch občanov bola na internetovej stránke obce vytvorená samostatná sekcia Slobodný prístup k informáciám, v ktorej obec postupne zverejňuje všetky žiadosti podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám. V tejto sekcii je tiež zverejnené uznesenie Obecného zastupiteľstva, ktorým sa schvaľuje plat starostu. V blízkej budúcnosti v nej budú zverejnené všetky petície, podnety občanov, ako aj podnety podané proti obci iným inštitúciám a ďalšie občianske aktivity spolu s odpoveďami obce a ďalšími závermi dotknutých inštitúcií.

Každý občan si tak bude môcť vytvoriť vlastný názor na obsah všetkých podnetov, na ich zmysel, význam a účelovosť.


 

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília


951212

Úvodná stránka