Obec Jasenov
Jasenov domov, rodina, priatelia

Parlamentné voľby 2016

Parlamentné voľby 2016

Výsledky volieb do Národnej rady Slovenskej republiky dna 5. marca 2016 vo volebnom okrsku Jasenov. V Jasenove najviac - 200 voličských hlasov získala strana SMER - sociálna demokracia. Na druhom mieste sa s 88 hlasmi umiestnila Slovenská národná strana. Koalícia OĽaNO - NOVA získala 70 hlasov, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko oslovila 50 Jasenovčanov.

Počet voličov zapísaných v zozname voličov

930

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní

638

Počet voličov, ktorí odovzdali obálku

632

Počet voličov, ktorí zaslali návratnú obálku z cudziny

6

Počet platných odovzdaných hlasov

621

Volebná účasť

66,77%

 

Vo volebnom okrsku Jasenov najviac - 200 voličských hlasov získala strana SMER - sociálna demokracia. Na druhom mieste sa s 88 hlasmi umiestnila Slovenská národná strana. Koalícia OĽaNO - NOVA získala 70 hlasov, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko oslovila 50 jasenovčanov. Kresťanskodemokratiské hnutie a hnutie Sme rodina získali rovnaký počet 43 hlasov, Sieť skončila na siedmom mieste s 39 hlasmi. Viac ako päť percent hlasov zúčastnených voličov získala ešte SaS s 33 voličmi.

Ostatné strany oslovili výrazne menej voličov - MOST-HÍD osemnástich, TIP jedenástich, SKOK! ôsmich. Zhodne po štyri voličské hlasy získali strany SDKÚ-DS, Strana zelených Slovenska a VZDOR - strana práce. Komunistickú stranu si vybrali traja a Priamu demokraciu dvaja jasenovčania. Jeden hlas získala Odvaha - Veľká národná a proruská koalícia. Ostatné kandidujúce strany neoslovili ani jedného voliča.

vysledky volieb

ROZLOŽENIE MANDÁTOV

Ako by mala vyzerať Národná rada podľa Jasenovčanov?

PREFERENČNÉ HLASY

Kandidáti v poradí podľa počtu získaných preferenčných hlasov a percentuálneho zisku strán vo volebnom okrsku Jasenov.

Číslo kandidáta Kandidát Strana Počet preferenčných hlasov
1 Robert Fico, doc. JUDr., CSc., Bratislava - Karlova Ves SMER – SD 135
2 Robert Kaliňák, JUDr., Bratislava - Petržalka SMER – SD 112
1 Andrej Danko, JUDr., Miloslavov SNS 57
7 Miroslav Lajčák, JUDr., Bratislava - Staré Mesto SMER – SD 56
3 Peter Pellegrini, Ing., Banská Bystrica SMER – SD 55
44 Jana Vaľová, PhDr., Humenné SMER – SD 46
1 Marian Kotleba, Ing. Mgr., Banská Bystrica Kotleba – ĽSNS 45
4 Peter Kažimír, Ing., Bratislava - Staré Mesto SMER – SD 38
1 Boris Kollár, Mgr., Bratislava - Staré Mesto Sme rodina 34
150 Igor Matovič, Mgr., Trnava OĽaNO – NOVA 33
14 Daniel Lipšic, JUDr., Bratislava - Staré Mesto OĽaNO – NOVA 32
1 Ján Figeľ, Ing., PhD., Bratislava - Nové Mesto KDH 27
1 Radoslav Procházka, Doc. JUDr. PhD. J.S.D, Bratislava - Petržalka #Sieť 25
55 Marián Vojtko, Ing., Kamenica nad Cirochou SNS 24
144 Ján Mičovský, Ing., CSc., Humenné OĽaNO – NOVA 20
1 Richard Sulík, Ing., Bratislava - Staré Mesto SaS 19
8 Richard Raši, MUDr., PhD. MPH, Košice - Barca SMER – SD 18
147 Jaroslav Kocan, Ing., Humenné SNS 17
17 Viera Leščáková, PaedDr., Veľký Šariš OĽaNO – NOVA 17
23 Mária Cehelská, RNDr., Humenné OĽaNO – NOVA 17
1 Veronika Remišová, Mgr. art., M.A.ArtD., Bratislava - Staré Mesto OĽaNO – NOVA 16
17 Peter Chudík, MUDr., Záborské SMER – SD 13
2 Jaroslav Paška, Akad. arch. Ing. arch., Bratislava - Nové Mesto SNS 13
2 Martin Beluský, Ing., PhD., Piešťany Kotleba – ĽSNS 13
4 Július Brocka, Ing., Križovany nad Dudváhom KDH 13
4 Miroslav Beblavý, doc. Ing., PhD., Bratislava - Ružinov #Sieť 13
74 Pavol Kleban, Ing., Ľubotice SNS 12
5 Ján Hudacký, Ing., Prešov KDH 12
5 Marek Maďarič, Mgr., Ivanka pri Dunaji SMER – SD 11
3 Martina Šimkovičová, PaedDr., Bratislava - Devínska Nová Ves Sme rodina 11
3 Andrej Hrnčiar, Mgr. art., Martin #Sieť 10
36 Miroslava Zajcevová, Ing., Humenné #Sieť 10
5 Oto Žarnay, Mgr., Košice - Západ OĽaNO – NOVA 9
3 Rastislav Schlosár, Mgr., Bacúrov Kotleba – ĽSNS 9
111 Peter Demjan, , Humenné Kotleba – ĽSNS 9
8 Pavol Hrušovský, JUDr., Nitra KDH 9
74 Peter Beták, Ing., PhD., Humenné OĽaNO – NOVA 8
2 Milan Krajniak, Bc., Bratislava - Staré Mesto Sme rodina 8
7 Lucia Nicholsonová, , Bratislava - Staré Mesto SaS 8
1 Béla Bugár, Ing., Šamorín Most – Híd 8
2 Lucia Žitňanská, doc., JUDr., PhD., Bratislava - Staré Mesto Most – Híd 8
95 Rudolf Gregorovič, Ing., Mgr., Humenné Most – Híd 8
2 Alan Suchánek, MUDr., Piešťany OĽaNO – NOVA 7
89 Ján Budaj, , Bratislava - Rača OĽaNO – NOVA 7
20 Jozef Mihalčin, Ing., Vranov nad Topľou Kotleba – ĽSNS 7
1 Tomáš Hudec, Ing., Banská Bystrica TIP 7
9 Ján Počiatek, Ing., Bratislava - Staré Mesto SMER – SD 6
2 Katarína Macháčková, JUDr., Prievidza #Sieť 6
4 Jozef Mihál, RNDr., Slovenský Grob SaS 6
2 Jana Vološinová, PaedDr., Snina TIP 6
9 Peter Sedlák, Ing., Humenné TIP 6
25 Erik Tomáš, Mgr., Bratislava - Karlova Ves SMER – SD 5
4 Anton Hrnko, PhDr., CSc., Stupava SNS 5
15 Gábor Grendel, Mgr., Bratislava - Staré Mesto OĽaNO – NOVA 5
52 Milan Potocký, , Michalovce OĽaNO – NOVA 5
145 Richard Vašečka, Mgr., Svederník OĽaNO – NOVA 5
149 Erika Jurinová, Ing., Nižná OĽaNO – NOVA 5
4 Juraj Kolesár, , Košice - Dargovských hrdinov Kotleba – ĽSNS 5
28 Ivan Uhliarik, MUDr., Skalica KDH 5
8 Martin Poliačik, Mgr., Bratislava - Nové Mesto SaS 5
45 Alena Židová, Ing., Humenné TIP 5
61 Oľga Nachtmannová, Mgr., PhD., Bratislava - Petržalka SMER – SD 4
3 Eva Smolíková, Mgr., Dolný Ohaj SNS 4
4 Marek Krajčí, MUDr., Bratislava - Nové Mesto OĽaNO – NOVA 4
16 Marcel Klimek, Ing., Bratislava - Nové Mesto OĽaNO – NOVA 4
100 Konštantín Javorský, Ing., Humenné OĽaNO – NOVA 4
148 Jozef Viskupič, Mgr., Trnava OĽaNO – NOVA 4
6 Milan Uhrík, Ing., PhD., Komjatice Kotleba – ĽSNS 4
5 Petra Krištúfková, , Bratislava - Ružinov Sme rodina 4
16 Dušan Pekár, Ing. Mgr., Bratislava - Ružinov KDH 4
9 Alena Bašistová, doc. PhDr. Mgr., PhD., Košice - Staré Mesto #Sieť 4
45 Pavol Goriščák, Mgr., Bardejov SNS 3
24 Eduard Heger, Ing., Bratislava - Dúbravka OĽaNO – NOVA 3
44 Jozef Lukáč, Mgr., Záborské OĽaNO – NOVA 3
61 Jozef Bubnár, Mgr., Vranov nad Topľou OĽaNO – NOVA 3
131 Tomáš Štark, Ing., Košice - Sídlisko KVP OĽaNO – NOVA 3
147 Martin Fecko, Ing., Prešov OĽaNO – NOVA 3
5 Natália Grausová, MUDr., Bratislava - Ružinov Kotleba – ĽSNS 3
2 Miroslava Szitová, Mgr., Smižany KDH 3
6 Peter Pčolinský, Mgr., Nižný Hrabovec Sme rodina 3
16 Oskar Dobrovodský, , Malacky Sme rodina 3
17 Gizela Kevélyová, , Veľký Kýr Sme rodina 3
19 Peter Pavelko, Mgr., Malá Domaša Sme rodina 3
125 Helena Ufnárová, Mgr., Humenné Sme rodina 3
2 Ľubomír Galko, Mgr., Stupava SaS 3
41 Marek Juro, Mgr., Humenné SaS 3
10 František Šebej, PhDr., CSc., Bratislava - Petržalka Most – Híd 3
20 Peter Kresák, doc. JUDr., CSc., Bratislava - Staré Mesto Most – Híd 3
10 Matúš Šimaľ, JUDr., Humenné TIP 3
1 Juraj Miškov, PhDr., Bratislava - Staré Mesto SKOK! 3
3 Daniel Krajcer, Mgr., Bratislava - Staré Mesto SKOK! 3
42 Vilibald Žižak, Ing., Košice - Sídlisko KVP SKOK! 3
47 Vladimír Chalupka, , Humenné Vzdor – strana práce 3
1 Jozef Hrdlička, PhDr., Trenčín KSS 3
42 Vladimír Matejička, Mgr., Komárno SMER – SD 2
102 Michal Lukša, Mgr., Snina SMER – SD 2
5 Štefan Zelník, MUDr., PhD., Žilina SNS 2
6 Vladimír Chovan, Ing., Trnava SNS 2
11 Tibor Bernaťák, JUDr., Bratislava - Ružinov SNS 2
14 Eva Antošová, Ing., Nitra SNS 2
37 Jarmila Tkáčová, JUDr. Ing., Košice - Nad jazerom SNS 2
47 Milan Ďurica, , Stropkov SNS 2
60 Miroslav Brincko, Mgr., Levoča SNS 2
139 Tomáš Cinkanič, , Snina SNS 2
6 Soňa Gaborčáková, PhDr., Stará Ľubovňa OĽaNO – NOVA 2
28 Peter Vons, PaedDr., Martin OĽaNO – NOVA 2
143 Helena Mezenská, Mgr., Poprad OĽaNO – NOVA 2
11 Stanislav Mizík, Mgr., Rovné Kotleba – ĽSNS 2
14 Milan Mazurek, , Spišská Belá Kotleba – ĽSNS 2
57 Pavol Drobný, Ing., Vranov nad Topľou Kotleba – ĽSNS 2
68 František Džuppa, Ing., Michalovce Kotleba – ĽSNS 2
71 Július Stanko, MVDr., Čečehov Kotleba – ĽSNS 2
77 Stanislav Susa, , Spišská Belá Kotleba – ĽSNS 2
4 Peter Marček, , Bratislava - Petržalka Sme rodina 2
7 Pavol Zajac, Ing., Sedliská KDH 2
9 Ľudovít Goga, Ing., Bratislava - Staré Mesto Sme rodina 2
9 Pavol Abrhan, Ing., Nové Zámky KDH 2
17 Marián Sopčák, Mgr., Považská Bystrica KDH 2
18 Eva Grey, Prof. MUDr., PhD., Bratislava - Karlova Ves KDH 2
19 Marek Michalčík, Ing., Brestovany KDH 2
21 Mária Kubová, Mgr., Dvorianky Sme rodina 2
52 Darius Hatok, Ing., Košice - Sever KDH 2
56 Ján Čuchran, Ing., Kaluža KDH 2
70 Alojz Hlina, , Bratislava - Staré Mesto KDH 2
138 Ľubomír Leško, Ing., Veľký Šariš KDH 2
150 Juraj Vavrík, RNDr., Bratislava - Nové Mesto Sme rodina 2
5 Katarína Cséfalvayová, Ing., PhD., Dunajská Streda #Sieť 2
7 Simona Petrík, Mgr., Bratislava - Karlova Ves #Sieť 2
18 Róbert Auxt, , Bratislava - Rača #Sieť 2
87 Patrik Magdoško, , Strážske #Sieť 2
5 Eugen Jurzyca, Ing., Bratislava - Petržalka SaS 2
10 Martin Klus, Doc. PhDr., PhD. MBA, Banská Bystrica SaS 2
14 Renata Kaščáková, Mgr., Trenčín SaS 2
15 Peter Osuský, MUDr., CSc., Bratislava - Staré Mesto SaS 2
22 Jana Cigániková, Mgr., Bratislava - Karlova Ves SaS 2
25 Marián Viskupič, RNDr., Ing., Šúrovce SaS 2
34 Iveta Pospíšilová, PhDr., Považská Bystrica SaS 2
14 Peter Krajňák, Mgr., Prešov Most – Híd 2
37 Iveta Plšeková, MUDr., Bratislava - Petržalka Most – Híd 2
4 Marek Lovecký, Ing., Sereď TIP 2
1 Natália Hanulíková, Mgr., Bratislava - Karlova Ves Strana zelených Slovenska 2
14 Valerián Potičný, MUDr., MPH, Bratislava - Staré Mesto SDKÚ – DS 2
42 Jozef Bajkó, , Humenné Vzdor – strana práce 2
53 Patrik Štofej, Ing., Brekov SDKÚ – DS 2
86 Martin Kríž, Mgr., Humenné SDKÚ – DS 2
145 Marek Čorba, Mgr., Okrúhle SDKÚ – DS 2
6 Peter Žiga, Ing., PhD., Košice - Staré Mesto SMER – SD 1
10 Ján Richter, JUDr., Nitra SMER – SD 1
11 Juraj Blanár, Ing., Žilina SMER – SD 1
16 Ľubomír Jahnátek, prof. Ing., CSc., Nitrianske Hrnčiarovce SMER – SD 1
22 Ján Podmanický, JUDr. PhDr., PhD., Stará Bystrica SMER – SD 1
29 Denisa Saková, Ing., PhD., Bratislava - Ružinov SMER – SD 1
30 Dušan Galis, Mgr., Bratislava - Nové Mesto SMER – SD 1
33 Ladislav Kamenický, Ing., Bratislava - Ružinov SMER – SD 1
34 Dušan Muňko, Ing., Bratislava - Staré Mesto SMER – SD 1
36 Dušan Jarjabek, doc. Mgr. Art., Bratislava - Staré Mesto SMER – SD 1
37 Jozef Valocký, MUDr., Galanta SMER – SD 1
40 Róbert Puci, Ing., Trebišov SMER – SD 1
52 Pavol Goga, PaedDr., Topoľčany SMER – SD 1
63 Mikuláš Krajkovič, Mgr., Vápeník SMER – SD 1
77 Marián Záhumenský, Ing., Dvory nad Žitavou SMER – SD 1
103 Jozef Andrejčák, Mgr., Košice - Dargovských hrdinov SMER – SD 1
109 Svetlana Pavlovičová, Ing., Prešov SMER – SD 1
112 Peter Obrimčák, MUDr., Stropkov SMER – SD 1
121 Vladimír Jánošík, Ing., Lipany SMER – SD 1
125 Katarína Jankacká, Ing., PhD., Považská Bystrica SMER – SD 1
129 Martin Lidaj, Ing., Senica SMER – SD 1
143 Martina Gašparová, Mgr., Levice SMER – SD 1
146 Jana Malinková, Ing., Topoľčany SMER – SD 1
9 Jaroslav Ridoško, MUDr., PhD., MBA, Trenčín SNS 1
12 Peter Pamula, Bc., Dobšiná SNS 1
21 Lukáš Machala, JUDr., Bratislava - Dúbravka SNS 1
34 Helena Poláková, Mgr., PhD., Svätý Jur SNS 1
36 Ján Krišanda, Mgr., Majerovce SNS 1
59 Milan Staňo, Ing., Horná Poruba SNS 1
65 Jaroslav Vaľo, Ing., Malčice SNS 1
90 Marián Andel, PhDr., Bratislava - Ružinov SNS 1
99 Zuzana Škopcová, Dipl. Ing., Stupava SNS 1
111 Iveta Kožuchová, , Prešov SNS 1
133 Eduard Hartmann, , Trenčín SNS 1
134 Mário Popovič, PhDr., Bardejov SNS 1
9 Miroslav Sopko, Mgr., Zalužice OĽaNO – NOVA 1
18 Tibor Hlavatý, doc. MUDr. Mgr., PhD., Marianka OĽaNO – NOVA 1
19 Milan Kuriak, , Tvrdošín OĽaNO – NOVA 1
36 Peter Jurčovič, RNDr., Svätý Jur OĽaNO – NOVA 1
39 Marcela Gašová, , Dunajská Lužná OĽaNO – NOVA 1
62 Peter Huba, Ing. JUDr., PhD., Košice - Západ OĽaNO – NOVA 1
78 Marián Sičák, MUDr., PhD., Ružomberok OĽaNO – NOVA 1
83 Luděk Vrtík, Ing., Bratislava - Devínska Nová Ves OĽaNO – NOVA 1
117 Eva Ivanovová, Ing., Prievidza OĽaNO – NOVA 1
119 Štefan Goron, , Hencovce OĽaNO – NOVA 1
123 František Kováč, Ing., Žiar nad Hronom OĽaNO – NOVA 1
136 Štefan Tomáš, Ing., Michalovce OĽaNO – NOVA 1
139 Michal Kravčík, Ing., CSc., Košice - Sever OĽaNO – NOVA 1
141 Janka Šípošová, PhDr., CSc., Bratislava - Ružinov OĽaNO – NOVA 1
146 Eva Horváthová, Prof. MUDr., PhD. MPH, Bratislava - Nové Mesto OĽaNO – NOVA 1
10 Ján Kecskés, Bc., Nitra Kotleba – ĽSNS 1
13 Jana Nehézová, Ing., Staré Hory Kotleba – ĽSNS 1
19 Vladimír Zeman, Ing., Bratislava - Vrakuňa Kotleba – ĽSNS 1
26 Rastislav Kysel, , Dolná Trnávka Kotleba – ĽSNS 1
27 Lenka Čarná, Mgr., Záborské Kotleba – ĽSNS 1
39 Miroslav Ramšak, , Trebišov Kotleba – ĽSNS 1
43 Marián Lacena, , Ludanice Kotleba – ĽSNS 1
48 Miroslav Šuňal, Mgr., Bratislava - Staré Mesto Kotleba – ĽSNS 1
50 Stanislav Lakata, , Košice - Nad jazerom Kotleba – ĽSNS 1
51 Juraj Oščenda, Mgr., Trebišov Kotleba – ĽSNS 1
54 Ludmila Rendeková, , Žilina Kotleba – ĽSNS 1
55 Blažena Ištoková, , Kežmarok Kotleba – ĽSNS 1
62 Marek Dubai, , Skalica Kotleba – ĽSNS 1
67 Martina Kmeťová, , Zvolen Kotleba – ĽSNS 1
74 Blažena Pospíšilová, , Kežmarok Kotleba – ĽSNS 1
78 Ján Gancarčík, , Spišská Stará Ves Kotleba – ĽSNS 1
118 Monika Mardžejová, , Vranov nad Topľou Kotleba – ĽSNS 1
124 Jana Drobná, , Piešťany Kotleba – ĽSNS 1
7 Rastislav Holúbek, , Bratislava - Rusovce Sme rodina 1
8 Peter Štarchoň, prof. Mgr., PhD., Demandice Sme rodina 1
10 Zuzana Šebová, Ing., Levice Sme rodina 1
11 Adriana Pčolinská, doc. PaedDr., PhD., Bratislava - Karlova Ves Sme rodina 1
11 Marian Faktor, Mgr. MUDr., Stará Bystrica KDH 1
14 Marián Radošovský, Ing., Mojmírovce KDH 1
14 Matúš Višňovský, Bc., Bratislava - Karlova Ves Sme rodina 1
15 Peter Muránsky, Ing. Mgr., Nemce KDH 1
20 Janka Krausová, , Bratislava - Petržalka Sme rodina 1
23 Roman Šmida, , Spišská Nová Ves Sme rodina 1
25 Martin Dzielavský, Mgr., Trebišov Sme rodina 1
26 Lukáš Domin, Ing., Bánovce nad Bebravou KDH 1
30 Oľga Nováková, Mgr., Čičava Sme rodina 1
31 Jozef Mikloško, Doc. RNDr., DrSc., Bratislava - Petržalka KDH 1
33 Viliam Kandra, , Vranov nad Topľou Sme rodina 1
39 Ján Porubský, Doc. MUDr., CSc., Bratislava - Ružinov KDH 1
43 Pavel Pavlásek, Doc. Ing., PhD., Žilina KDH 1
63 Anna Dudová, PaedDr., PhD., Veľká Lesná KDH 1
71 Jana Miklošková, Bc., Bratislava - Ružinov KDH 1
77 Radoslav Balický, , Snina Sme rodina 1
90 Miroslav Fabian, , Klčov KDH 1
100 Nataša Žembová, Mgr., Rohožník KDH 1
107 Michal Mudrák, Ing., Vranov nad Topľou KDH 1
109 Štefan Kevély, , Veľký Kýr Sme rodina 1
110 Ján Paľovčík, MUDr., Michalovce KDH 1
112 Marek Gliganič, , Nižná Rybnica Sme rodina 1
121 Milan Šindler, Ing., Bratislava - Vrakuňa KDH 1
128 Marcel Šejvl, Mgr., Michalovce Sme rodina 1
134 Richard Rosival, , Košice - Krásna Sme rodina 1
141 František Štofík, , Snina Sme rodina 1
141 Peter Gabura, Ing., Svätý Jur KDH 1
146 Ladislav Ogurčák, Mgr., Levoča KDH 1
149 Ján Dzurik, , Košice - Západ Sme rodina 1
149 Tomáš Kováčik, Ing., PhD., Bratislava - Petržalka KDH 1
150 Peter Bobula, Mgr. Ing., Urmince KDH 1
6 Eduard Adamčík, Ing., Košice - Sídlisko KVP #Sieť 1
10 Zuzana Zimenová, Mgr., Šamorín #Sieť 1
11 Vladimír Bilčík, MPhil., PhD., Bratislava - Staré Mesto #Sieť 1
14 Martin Fedor, Mgr., MEconSC, Trenčianske Teplice #Sieť 1
15 Jozef Konkoly, JUDr. Ing., Kechnec #Sieť 1
16 Martin Ďurišin, PhDr., PhD., Prešov #Sieť 1
17 Lucia Copáková, MUDr., Bratislava - Petržalka #Sieť 1
19 Jozef Kamenický, Ing., Nižný Slavkov #Sieť 1
33 Adrián Gužo, PhDr., Kružlová #Sieť 1
45 Ján Maník, PhDr. PaedDr., PhD., MBA, Bardejov #Sieť 1
51 Erik Haľko, Bc., Košice - Sever #Sieť 1
54 Michal Radosa, Mgr. Ing., Bratislava - Petržalka #Sieť 1
62 Ivan Černega, Ing., Medzilaborce #Sieť 1
85 Jana Rubická, Mgr., Košice - Dargovských hrdinov #Sieť 1
86 Simona Smoľáková, JUDr., Strážske #Sieť 1
116 Barbara Pavlíková, PhDr. Mgr., PhD., Nitra #Sieť 1
126 Silvia Žeňuchová, Mgr., Koromľa #Sieť 1
130 Ondrej Kubala, Mgr., Bánovce nad Bebravou #Sieť 1
139 Peter Bodor, Mgr., Vranov nad Topľou #Sieť 1
3 Jana Kiššová, Ing., Bratislava - Staré Mesto SaS 1
11 Alojz Baránik, JUDr., Lakšárska Nová Ves SaS 1
12 Natália Blahová, Mgr., Zavar SaS 1
13 Juraj Droba, Mgr., MBA, M.A., Bratislava - Ružinov SaS 1
16 Miroslav Ivan, Ing., Banská Bystrica SaS 1
20 Ondrej Dostál, Mgr., Bratislava - Staré Mesto SaS 1
23 Radoslav Pavelka, Bc., Nitra SaS 1
26 Jakub Nedoba, Mgr., Senica SaS 1
35 Andrej Buday, Ing., Prešov SaS 1
49 Peter Jurčo, Ing., Liptovský Mikuláš SaS 1
55 Vladimír Poruban, Ing., Trenčín SaS 1
59 Ľudmila Zajacová, RNDr., CSc., Bratislava - Ružinov SaS 1
64 Jozef Klink, Ing., Košice - Košická Nová Ves SaS 1
91 Ľudovít Paulis, MUDr., RNDr., PhD., Nitra SaS 1
129 Marek Lukáč, Mgr., Prešov SaS 1
131 Vladimír Blahút, Ing., Novoť SaS 1
144 Andrej Kažimír, , Gaboltov SaS 1
147 Marek Krupa, Bc., Cífer SaS 1
4 Zsolt Simon, Ing., Padarovce Most – Híd 1
5 Gábor Gál, Mgr., Veľká Mača Most – Híd 1
19 Zuzana Csadyová, Mgr., Čierna Voda Most – Híd 1
33 Martin Dubéci, MSc., Bratislava - Staré Mesto Most – Híd 1
40 Zoltán Forró, Ing., Trstice Most – Híd 1
51 Pavol Krutý, Bc., Senica Most – Híd 1
100 Petra Nagyová Džerengová, Ing., Bratislava - Karlova Ves Most – Híd 1
3 Martin Schwantzer, Bc., Banská Bystrica TIP 1
19 Marián Fabuš, , Domaniža TIP 1
36 Jozef Lackaň, , Prešov TIP 1
42 Nikoleta Michálková, , Nemčice TIP 1
2 Katarína Augustinič, Ing., Bratislava - Nové Mesto SKOK! 1
4 Jozef Kollár, Ing., PhD., Viničné SKOK! 1
6 Martin Chren, Ing., Bratislava - Ružinov SKOK! 1
8 Daniela Štieberová, Mgr., MBA, Prešov SKOK! 1
11 Rastislav Antala, Ing., MBA, Bratislava - Staré Mesto SKOK! 1
1 Pavol Frešo, Ing. Bc., Bratislava - Staré Mesto SDKÚ – DS 1
1 Stanislav Pirošík, , Valaská Dubová Vzdor – strana práce 1
3 Dana Kobidová, MUDr., Zvolen Strana zelených Slovenska 1
4 Rastislav Velček, JUDr., Bratislava - Karlova Ves Strana zelených Slovenska 1
5 Nora Pániková, , Bratislava - Dúbravka Strana zelených Slovenska 1
8 Roman Kollár, BBA., Bratislava - Rusovce Strana zelených Slovenska 1
10 Juraj Kukučka, Ing., Zvolen Strana zelených Slovenska 1
11 Erika Malatincová, , Zvolenská Slatina Strana zelených Slovenska 1
13 Mária Štekláčová, Mgr., Čachtice Strana zelených Slovenska 1
19 Jarmila Petrovičová, Ing., Dubnica nad Váhom Strana zelených Slovenska 1
22 Anton Juriš, Ing., Piešťany Strana zelených Slovenska 1
28 Dominik Horeličan, , Zákopčie Vzdor – strana práce 1
38 Tomáš Křibský, , Dolný Kubín Vzdor – strana práce 1
40 Michal Poruban, , Trenčín Strana zelených Slovenska 1
40 Michal Sklenčár, Ing., Humenné Vzdor – strana práce 1
41 Beata Bakajszová, Ing., Košice - Západ Strana zelených Slovenska 1
41 Marek Basala, , Dedačov Vzdor – strana práce 1
42 Anton Kráľovič, Bc., Svätý Anton Strana zelených Slovenska 1
44 Jaroslav Firkaľ, , Volica Vzdor – strana práce 1
45 Pavol Tkač, , Prituľany Vzdor – strana práce 1
7 Anna Sotaková, MUDr., Humenné KSS 1
11 Viera Hurtišová, Mgr., Prievidza KSS 1
13 Miriam Mokošová, PhDr., Bziny KSS 1
18 Michal Vojník, Mgr., Michalovce KSS 1
2 Robert Beňo, Mgr., Modra Priama demokracia 1
3 Pavol Krišpinský, , Belá - Dulice Priama demokracia 1
9 Peter Lipták, MUDr., Bratislava - Nové Mesto Priama demokracia 1
11 Milan Hrtan, , Bardejov Priama demokracia 1
1 Ján Pavliš, , Košice - Sever Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia 1
2 Kristína Ulmanová, Mgr., Bratislava - Ružinov Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia 1
25 Štefan Grib, Ing., Humenné Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia 1
75 Marián Bača, , Humenné Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia 1
Dátum vloženia: 7. 3. 2016 8:36
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 6. 2020 8:42
Autor:

ZAUJÍMAVOSTI

Mobilná aplikácia

V-obraze
Google play
App store

Zber odpadu

zber odpadu

Info e-mailom

Novinky e-mailom