Predvianočný program detí Materskej školy

18. decembra, v nedeľu o 15:00 hod. v kultúrnom dome sa uskutočnilo predvianočné vystúpenie detí materskej školy.

Samotnému vystúpeniu predchádzala dôsledná príprava v podobe po domácky vyrobených kulís (šparhet,štedrovečerný stôl a pod.), taktiež aj skúšanie programu priamo v kultúrnom dome. Celkovú kulisu dotvorili jasenovské ženy, ktoré vkusne pripravili štedrovečerný stôl aj so slamou a všetkým čo sa tradovalo kedysi...
Vianočné piesne doplňované vhodnými básničkami a vinšami v podobe prednesu detí bolo potešením pre všetkých, ktorí do kultúrneho domu prišli. A účasť bola hojná.
Zlatým klincom bol návrat do minulosti, kde rodinka vyskladaná zo siedmych detí, gazda v hereckom prevedení  Petra Šuľaka a gazdinej v podaní p.učiteľky Dáši Šimunovej predviedli perfektné výkony pri štedrovečernom stole na javisku. Záverom ich navštívili malí koledníci a tak spoločne dotvorili dojímavé vystúpenie, ktoré bolo zakončené hymnou Vianoc, Tichou nocou.
Nasledoval veľký potlesk pre účinkujúcich a záverečné poďakovanie starostu obce.

Dátum vloženia: 19. 12. 2011 10:21
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 6. 2020 10:23