Obec Jasenov
Jasenov domov, rodina, priatelia

Silvester 2011 v obci

Silvester 2011 v obci

V roku 2011 vyšiel Silvester na nepracovný deň - sobotu, a tak každý zo 130 majiteľov vstupeniek sa mohol nerušene pripraviť na 19:00 hod., kedy bol začiatok rozlúčky so starým rokom...

Záujem o silvestrovský ples bol už od začiatku novembra, kedy sa postupne začali záujemcovia nahlasovať na Obecný úrad. Nie všetci boli uspokojení, nakoľko kapacita Kultúrneho domu to neumožňuje. Záujem o túto formu zábavy teší zrejme aj v dôsledku kvality plesov z minulých ročníkov.
Silvester 2011 bol čo do počtu cien v tombole zatiaľ TOP. Každá z 59 cien bola osobitá, nakoľko bola darovaná pre tento účel. Preto sa neurčilo, ktorá je prvá, a ktorá posledná. Vylosoval sa výherca, a následne k nemu aj cena.  Živé prasa, stolová píla, kávovar, detské bycikle, hodnotné obrazy, záhradnícky či profi montážny kufrík, poukážky na stavebný materiál, na ošatenie, do wellness štúdia alebo na palivové drevo, to sú len niektoré ukážky z veľkého počtu cien v tombole.
Všetkým, ktorí prispeli cenami do tomboly patrí úprimná vďaka.
K silvestrovskému menu okrem jedla a tomboly patril aj pekný novoročný ohňostroj tesne po polnoci. Samotná zábava skončila o pol siedmej ráno.

ZAUJÍMAVOSTI

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Zber odpadu

zber odpadu