Obec Jasenov
Jasenov domov, rodina, priatelia

Za/ži dobrodružstvo na Hornom Zemplíne

oocr

Jarná kampaň Za/ži dobrodružstvo na Hornom Zemplíne, ktorá bola spustená 19. marca, je hlavne o spoznávaní tohto nádherného územia, ale aj o pobyte v prírode, pretože človek potrebuje po zime nabrať novú energiu.

 

Navštív minimálne štyri z desiatich vybraných lokalít, odfoť sa pri drevenom pointe alebo nálepke a zájdi si po odmenu

Body záujmu boli vybrané zámerne tak, aby boli rovnomerne rozdelené do všetkých okresov Horného Zemplína. Chceli sme sa tak prispôsobiť aktuálnym protiepidemiologickým opatreniam. Kampaň potrvá až do konca júna 2021. 

oocr

Pri plánovaní tejto kampane sme sa stretli s množstvom pozitívnych ohlasov, čo nás veľmi teší. S osádzaním jednotlivých pointov nám pomohli viaceré subjekty: mesto Stropkovobce HaburaJasenov, Runina, VladičaLesy SR, š.p.Pro futuro hradu ČičvaSpráva Národného parku Poloniny a TK Vertepy Medzilaborce. Opäť sme sa presvedčili, že spájať sa pre dobrú vec má zmysel. Veríme, že sa kampaňou podarí zviditeľniť aj také miesta, o ktorých sa možno veľa nerozpráva, ale za to sú neodmysliteľnou súčasťou Horného Zemplína.

Princíp kampane spočíva v tom, že jej účastník musí navštíviť minimálne štyri z desiatich vybraných lokalít a odfotiť sa tam pri drevenom pointe alebo nálepke. Následne si môže zájsť po odmenu v podobe pexesa, pera a mapy či viacúčelovej šatky na tri vybrané miesta, kde sa týmito fotografiami musí preukázať. Počet cien, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie, je limitovaný, avšak aj po ich vyčerpaní je možné zapojiť sa do záverečného žrebovania o zaujímavé ceny, ktoré nám venovali naši partneri. Budú to napr. pobyty i drobné merkantily, ako sú hrnčeky, šiltovky, knihy, tričká či dokonca remeselnícky kurz. Stačí len na mieste, kde si účastník kampane vyberie odmenu, vyplniť registračný formulár. Do záverečného žrebovania sa môžu zapojiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Vybrané lokality:

 

Miesta, na ktorých si môžeš odmenu vybrať:

 

oocr

Dátum vloženia: 13. 4. 2021 16:45
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 4. 2021 9:17
Autor: OOCR Horný Zemplín

ZAUJÍMAVOSTI

Mobilná aplikácia

V-obraze
Google play
App store

Zber odpadu

zber odpadu

 

Info e-mailom

Novinky e-mailom