Pokračujeme vo zveľaďovaní obecného majetku

rekonstrukcia OcU

Jasenov je moderná obec, ktorej obyvatelia si zaslúžia kvalitu pri všetkých úlohách zabezpečovaných samosprávou. A tak sa v tomto funkčnom období kompletne zrekonštruovala Materská škola, postavila sa multifunkčná budova v športovom areáli, realizujú sa nové obecné komunikácie.

Kompletnou rekonštrukciou v najbližších mesiacoch prejde aj budova obecného úradu, v ktorej sídlia nie iba orgány samosprávy ale je zároveň priestorom kultúrnych a spoločenských aktivít v obci. Obec bola úspešná v ďalšom projekte, prostredníctvom ktorého získajú jasenovčania viac než pol milióna eur určených na modernizáciu a zníženie energetickej náročnosti tejto kľúčovej obecnej budovy.

Veríme, že obnovené sídlo obecných orgánov a zároveň obecný kultúrny stánok bude ďalšie roky dobre slúžiť mnohým generáciam Jasenovčanov.

rekonstrukcia OcU

Dátum vloženia: 1. 11. 2018 10:11