Bohoslužby opäť aj v Jasenovskom kostole

kostol

Podľa vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky došlo od 16. 11. 2020 k zmene organizácii hromadných podujatí. Nové epidemiologické opatrenie sa dotýka aj vykonávania bohoslužieb.

V Jasenovskom kostole sv. Martina sa sväté omše budú konať v stredu a piatok o 8:00. Hodinu pred začiatkom omše je možnosť pristúpiť k sviatosti zmierenia. V platnosti ostávaju všetky epidemiologické opatrenia - rúška, dezinfekcia, rozostupy. V kostole sa sedí šachovnicovo, maximálny počet zúčastnených je 80 osôb.

Od 1. októbra platí všeobecný dišpenz od fyzickej účasti na nedeľných bohoslužbách, ako aj výzva pre seniorov, chronicky chorých, a všetky rizikové skupiny, aby s návštevami bohoslužieb ešte počkali.

Dátum vloženia: 18. 11. 2020 9:10
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 11. 2020 9:57