Už tento víkend nás čaká plošné testovanie na ochorenie COVID-19

Milí Jasenovčania, každá situácia nás niečomu učí, niekam nás posúva. Je len na nás, či budeme podráždení, alebo aj tieto dni budeme vnímať ako dar, že sme zdraví, máme pri sebe svojich najbližších a chceme sa navzájom ochrániť.

Je naším cieľom vytvoriť čo najlepšie podmienky pre tých, ktorí sa pôjdete testovať. Aby sme zabezpečili maximálnu bezpečnosť, za odberné miesto v našej obci sme zvolili exteriér - areál TJ Jasenov.

Termín bol skrátený na dva dni, preto Vás chceme v záujme nás všetkých poprosiť o ústretovosť najmä v týchto bodoch:

• dodržujte navrhnutý časový harmonogram stanovený podľa súpisných čísel domov
  • rešpektujte pokyny policajtov, vojakov, dobrovoľných hasičov, dobrovoľníkov, zdravotníkov, ktorí tu nasadzujú svoje zdravie pre čo najhladší priebeh testovania v našej obci
  • majte pripravený telefónny kontakt, OP, maloletí preukaz poistenca
Obrovská vďaka patrí ľuďom, ktorí sa prihlásili za dobrovoľníkov, zdravotníkov, administratívnych pracovníkov do našej obce, ktorí prispeli ochrannými prostriedkami alebo inou formou, aby sa zabezpečil hladký priebeh testovania v Jasenove.

manual1manual2

Manuál testovania na stiahnutie