Október – mesiac úcty k starším

Už tradične sa 20. októbra 2013 v nedeľu od 14:30 zišli na pozvanie starostu obce v Kultúrnom dome dôchodcovia z príležitosti mesiaca úcty k starším.

Do 160 dôchodcov si našlo cestu v nedeľu 20.10. do Kultúrneho domu, kde hneď v úvode o 14:30 na nich čakalo prekvapenie v podobe vystúpenia mužskej ľudovej speváckej hudobnej skupiny PAJTAŠE zo Sniny. Skupina je v okolí známa svojim spevom ale aj živým hudobným doprovodom a v polhodinovom vstupe potešila svojimi pesničkami staršiu generáciu.
Ihneď po ich vystúpení sa už na pódium dostavili deti Materskej školy a vo veľmi zaujímavom tanečnom prevedení pesničky JABĹČKO od Kristíny zožali veľký úspech a boli odmenení veľkým potleskom vďačného publika.
Nasledoval príhovor starostu obce, ktorý podčiarkol a vyzdvihol príkladnosť staršej generácie vo vzťahu k spoločným hodnotám, poďakoval zároveň za množstvo nápadov a myšlienok, ktoré sú v mnohom nápomocné pri riešení určitých obecných záležitostí.
Po slávnostnom prípitku bolo podané občerstvenie a každý kto prišiel obdržal darček v podobe štýlových stolných kalendárov.
Aj toto stretnutie všetkých dôchodcov sa tešilo veľkému záujmu o čom svedčí aj samotná účasť.
Poďakovanie patrí všetkým ktorí túto spoločenskú akciu pripravili.

Dátum vloženia: 21. 10. 2013 12:23
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 6. 2020 12:25